KONST / Litografier / Färglitografi 12113069
nr 1211 3069
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Bro. Signerad, daterad 2000, numrerad 271/280. Motiv: ca 13x10cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:39:13
22/10 17:37:38
22 okt
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg